menu

zweryfikowane licencje i zezwolenia

nasi patrnerzy to solidne firmy z branży transportowej

szybki transport w przystępnej cenie

Transport, firma transportowa Kraków

Fachowy transport

Prezentujemy oferty przewoźników świadczących usługi w dziedzinie przewozów osób i mienia. Wykwalifikowani kierowcy dbają o bezpieczeństwo i komfort każdego klienta. Zajmujemy się pojedynczymi zleceniami osób prywatnych oraz nawiązujemy stałą współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami wszelakiego typu. Oferujemy transport turystyczny w wybrany rejon turystyczny Polski.

ZAPEWNIAMY:

Poszukujac najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, nieustannie rozbudowujemy bazę partnerów transportowych, tak aby usługi świadczone przez przewoźników na ternie Krakowa i okolic w jak najwyższym stopniu zaspokojały potrzeby naszych klientów.

To co wyróżnia Krakbus to wysoka  jakość obsługi, terminowość oraz profesjonalizm, a wszytko to jest wynikiem doświadczenia oraz rzetelności naszych partnerów. 

Usługi dostępne 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Polecamy usługi warsaw taxi

Dołącz do grona fachowców

świadczących usługi transportowe na terenie Krakowa i małopolski

Zamieść bezpłatną wizytówkę na stronie KrakBus.pl i znajdź się w bazie sprawdzonych przewoźników!

Prześlij Nam swoją ofertę z logotypem, danymi kontaktowymi i galerią, a my zamieścimy Twoją wizytówkę na stronie www.krakbus.pl w odpowiednim dziale.

Wizytówka na naszej stronie pomoże Ci zwiększyć ilość kursów i realnie polepszy wizerunek Państwa firmy w świadomości tysięcy osób odwiedzających naszą stronę internetową.

tel. 12 444 13 90 biuro@krakbus.pl